Slide 1
Transformacja Twojego Biznesu

Dzięki hipnozie pozbędziesz się mentalnych blokad, by zrealizować swoje biznesowe cele i zarabiać więcej

Witam Cię serdecznie, jest mi ogromnie miło gościć Ciebie tutaj. Na pewno nie znalazłeś się tutaj przez przypadek.

Wiem, że chcesz od życia więcej, niezależnie od tego, na jakim jego etapie jesteś i co już do tej pory osiągnąłeś. Masz w głowie marzenia, cele, wizje, od lat próbujesz do nich dążyć i je zrealizować, ale po jakimś czasie orientujesz się, że czas upłynął, a Ty jak stałeś w miejscu, tak stoisz. Nic się nie zmieniło oprócz tego, że Twoja energia się wyczerpała. Powoli tracisz nadzieję na to, że kiedykolwiek dojdziesz tam, gdzie jest Twój SUKCES… A jedyne blokady i ograniczenia są w Twojej własnej głowie. Hipnoza jest najszybszą metodą do terapii i zmiany. Już na pierwszej sesji odnajdziesz przyczynę swojego problemu i lepiej zrozumiesz siebie, a po kilku sesjach skutecznie. i całkowicie pozbędziesz się swojego problemu i zaprogramujesz swój umysł na nowo, by działał na Twoją korzyść.

Tak bardzo masz już dość życia poniżej własnych możliwości…, a wszystkie zasoby, których potrzebujesz do zmiany marzeń w rzeczywistość są w Tobie. W głębi duszy czujesz, że drzemie w Tobie ogromny potencjał. Twoje możliwości są tak ogromne, że wszystko, czego dokonałeś do tej pory, tylko w niewielkim stopniu wykorzystuje Twój potencjał. Gdybyś tylko umiał tam dotrzeć… Gdybyś tylko wiedział, jak go uruchomić… Twoje życie w końcu by się zmieniło! Wielu ludzi odnoszących ogromne sukcesy korzysta z medytacji, wizualizacji, koncentracji uwagi i pracy z wyobraźnią. Ty też możesz skorzystać z tych metod i stać się człowiekiem odnoszącym sukcesy. Hipnoza jest właśnie systemem mentalnych narzędzi, które pozwolą Ci uwolnić swój wyjątkowy potencjał.

GABINETY
KLIENTÓW
SESJI
CERTYFIKATÓW

Dlaczego warto skorzystać z hipnozy w biznesie?

Hipnoza jest kluczem otwierającym możliwości leżące poza zasięgiem świadomego umysłu. Dzięki hipnozie możesz rozwijać swoją inteligencję emocjonalną, pracować na mindsetem człowieka sukcesu oraz przepracować blokady, które uniemożliwiały Ci osiągniecie tego, o czym marzysz. Hipnoza jest narzędziem, dzięki któremu szybko dotrzesz do przyczyny prokrastynacji, stresu w pracy, lęku przed wystąpieniami publicznymi, braku motywacji, perfekcjonizmu, pracoholizmu czy sufitu finansowego. Dzięki hipnozie w końcu rozłożysz skrzydła w swoim biznesie i staniesz się liderem, za którym pójdą Twoi ludzie.

“Biznes to gra umysłowa, a hipnoza może pomóc w doskonaleniu strategii, koncentracji i pewności siebie, co przekłada się na sukces.”
Brian Tracy

W jakich obszarach biznesu pomagam?

Hipnoterapia może być wyjątkowo pomocna w kontekście biznesowym, wspierając zarówno przedsiębiorców, jak i pracowników. Hipnoterapia stanowi skuteczne narzędzie w obszarze biznesu, pomagając ludziom osiągnąć równowagę między życiem zawodowym a osobistym oraz maksymalizować swoje potencjały.

A Ty, w jakim obszarze chcesz pracować?

Cennik

SESJA

1000 zł

Podczas 120 minut naszej wspólnej pracy ustalimy cele, które chcesz osiągnąć i zaczniemy pracę nad ich realizacją. Odnajdziesz w sobie uczucie, które odpowiedzialne jest za Twój problem, a następnie dotrzesz do jego przyczyn. Odnajdziesz mechanizmy, które sabotowały Twój sukces i zaczniesz proces transformacji. Zmienisz ograniczające Cię przekonania i odnajdziesz zasoby do realizacji swoich celów.

TRANSFORMACJA BIZNESU
2800 zł

Podczas trzech 2-godzinnych spotkań odnajdziesz w swojej podświadomości przyczyny Twoich wewnętrznych blokad, które sabotowały Cię i uniemożliwiały osiągnięcie sukcesu. To najczęściej wystarczający czas, by kompleksowo zająć się Twoim problemem. Zmienisz mechanizmy przetrwania z dzieciństwa na mechanizmy prowadzące do realizacji celów. Wykorzystując koncentrację uwagi i wizualizację, zmienisz swój mindset, by stać się tym, kim chcesz być, by osiągać to, co chcesz i mieć życie na poziomie, o jakim marzysz.

Umów się na bezpłatną konsulatację

Co mówią o mnie moi Klienci

Zobacz wszystkie opinie moich pacjentów na Znany Lekarz

Po latach walki z nerwicą natręctw trafiłam do gabinetu Pani Moniki. Nie powiem, że bez pewnych obaw i nie dowierzania.
Od dziesięciu lat walczę z ta okropną chorobą. Chorobą ,która odebrała mi całą radość życia i zamknęła mnie w kręgu ciągłego strachu i niepewności. Leczenie u psychiatrów i psychologów nie dawało efektów.
Ale i dla mnie pojawiło się światło w tym długim tunelu. Tym światłem była wizyta u Moniki.
Jestem już po trzech seansach hipnozy . Po drugim seansie zaczęłam odzyskiwać spokój( żyć bez ciągłej kontroli, zapisywania i weryfikowania). Teraz patrzę inaczej na życie , pewniejsza siebie i wiary w to co robię .Odzyskuję radość życia.
Dziękuje Moniko za twoją pracę ze mną .
Do zobaczenia
RL
Do Pani Moniki trafiłam przypadkiem, szukając po raz kolejny pomocy w leczeniu mojej nerwicy. Do farmakologii, która przyniosła krótkotrwały efekt nie chciałam już wracać. O hipnoterapii nie wiedziałam nic, ale zmęczona już moim stanem postanowiłam zaryzykować. To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć i najlepsza inwestycja w siebie! Do teraz nie mogę uwierzyć, że ból w klatce piersiowej oraz uczucie dławienia które towarzyszyło mi od wielu lat, po jednej sesji minęło. Budzę się rano z poczuciem szczęścia, a mimo że depresji nie miałam, to ciągłe poczucie lęku zabijało we mnie radość. Jestem bardzo wdzięczna Pani Monice, na pewno wrócę, ponieważ chcę nadal nad sobą pracować, a wiem że to na prawdę działa!.
Basia