Slide 1
Transformacja Twojego życia

Dzięki hipnozie szybko i skutecznie pozbędziesz się swojego problemu emocjonalnego czy uzależnienia.

Witam Cię serdecznie, jest mi ogromnie miło gościć Ciebie tutaj. Na pewno nie znalazłeś się tu przez przypadek.

Zapewne szukasz skutecznej metody do pozbycia się swoich życiowych problemów. Jeśli jesteś gotowy na zmianę – pomogę Ci w niej. Wiem przez jakie procesy przeprowadzić Cię, byś odzyskał wewnętrzny spokój bez ograniczających Cię emocji i zmienił swoje reakcje oraz zachowania. Twój umysł działa jak program komputerowy, który został zaprogramowany na wczesnym etapie Twojego życia.

Mechanizmy, których się nauczył pozwoliły Ci przetrwać wtedy, ale niekoniecznie służą Ci w dorosłym życiu. Hipnoza jest najszybszą metodą do terapii i zmiany. Już na pierwszej sesji odnajdziesz przyczynę swojego problemu i lepiej zrozumiesz siebie, a po kilku sesjach skutecznie i całkowicie pozbędziesz się swojego problemu i zaprogramujesz swój umysł na nowo, by działał na Twoją korzyść.

GABINETY
KLIENTÓW
SESJI
CERTYFIKATÓW

Dlaczego warto skorzystać z hipnozy?

Hipnoterapia to terapia wykorzystująca trans hipnotyczny do odnalezienia przyczyny Twojego problemu. Dzięki hipnozie już na pierwszej sesji dotrzesz do źródła swojego problemu, a na kolejnych sesjach dokonasz potrzebnych zmian do całkowitego uwolnienia się od niego. Hipnoza daje dostęp do tej części umysłu, która przechowuje zasoby z przeszłości: emocje, uczucia, przeżycia, doświadczenia, przekonania. Hipnoza pozwala dotrzeć do podświadomości, do której na co dzień dostęp jest ograniczony. A to właśnie podświadomość decyduje o naszym samopoczuciu, reakcjach i zachowaniach, kieruje naszymi wyborami, ma wpływa na całe nasze życie. Dzięki hipnoterapii uwolnisz się od traum z przeszłości, zmienisz swoje samopoczucie i sposób patrzenia na siebie i innych ludzi, uwolnisz się od nałogu oraz zmienisz nawyki. Hipnoterapia jest metodą krótkoterminową – nie potrzeba miesięcy czy nawet lat spotkań. Po 2-6 sesjach trwale i całkowicie pozbędziesz się swojego problemu. Twój umysł możesz wykorzystać do terapii, wyleczenia, zmiany zachowania, zmiany reakcji i zmiany myślenia = DO ZMIANY ŻYCIA.

“Hipnoterapia nie sprawi, że Twoje problemy znikną z Twojego życia. Hipnoterapia sprawi, że zaczniesz INACZEJ myśleć o sobie, życiu, problemach. Poradzisz sobie z nimi dzięki zasobom, które w sobie odkryjesz, a świat zmieni się w Twoich oczach.”

W jakich obszarach można pracować podczas sesji hipnozy?

Każdy mój Klient traktowany jest indywidualnie. Z Każdym ustalam jego własne cele i plan wspólnej pracy. Każdego Klienta przeprowadzam przez unikalny proces prowadzący do całkowitego uwolnienia od problemu. Transformacja, którą przechodzi, sprawia, że odnajduje również w sobie zasoby, by stać się osobą pewną siebie, samodzielną, odpowiedzialną za swoje życie i szczęście. Jest to najszybsza i najskuteczniejsza droga do zmiany. Wystarczy od 2 do 5 sesji, by skutecznie pozbyć się Twojego problemu i całkowicie zmienić swoje życie.

Cennik

SESJA

600 zł

Podczas 120 minut naszej wspólnej pracy ustalimy cele, które chcesz osiągnąć i zaczniemy pracę na ich realizacją. Odnajdziesz w sobie uczucie, które odpowiedzialne jest za Twój problem, a następnie dotrzesz do jego przyczyn. Uświadomisz sobie jakie wydarzenia i sytuacje je spowodowały, jacy ludzie „zafundowali” Ci je i zaczniesz proces transformacji.

TERAPIA
1600 zł

Podczas trzech 2-godzinnych spotkań odnajdziesz w swojej podświadomości przyczyny swojego problemu i ludzi, którzy przyczynili się do jego powstania. To zwykle wystarczający czas, by kompleksowo zająć się Twoim problemem. By nie tylko uwolnić negatywne emocje, ale również zmienić ograniczające przekonania i odnaleźć potrzebne zasoby, by w inny niż dotąd sposób reagować.

Jeśli masz pytania jak hipnoza może pomóc Tobie.

Co mówią o mnie moi klienci

Zobacz wszystkie opinie moich pacjentów na Znany Lekarz

Po latach walki z nerwicą natręctw trafiłam do gabinetu Pani Moniki. Nie powiem, że bez pewnych obaw i nie dowierzania.
Od dziesięciu lat walczę z ta okropną chorobą. Chorobą, która odebrała mi całą radość życia i zamknęła mnie w kręgu ciągłego strachu i niepewności. Leczenie u psychiatrów i psychologów nie dawało efektów.
Ale i dla mnie pojawiło się światło w tym długim tunelu. Tym światłem była wizyta u Moniki.
Jestem już po trzech seansach hipnozy. Po drugim seansie zaczęłam odzyskiwać spokój (żyć bez ciągłej kontroli, zapisywania i weryfikowania). Teraz patrzę inaczej na życie, pewniejsza siebie i wiary w to co robię. Odzyskuję radość życia.
Dziękuje Moniko za twoją pracę ze mną.
Do zobaczenia
RL
Do Pani Moniki trafiłam przypadkiem, szukając po raz kolejny pomocy w leczeniu mojej nerwicy. Do farmakologii, która przyniosła krótkotrwały efekt nie chciałam już wracać. O hipnoterapii nie wiedziałam nic, ale zmęczona już moim stanem postanowiłam zaryzykować. To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć i najlepsza inwestycja w siebie! Do teraz nie mogę uwierzyć, że ból w klatce piersiowej oraz uczucie dławienia które towarzyszyło mi od wielu lat, po jednej sesji minęło. Budzę się rano z poczuciem szczęścia, a mimo że depresji nie miałam, to ciągłe poczucie lęku zabijało we mnie radość. Jestem bardzo wdzięczna Pani Monice, na pewno wrócę, ponieważ chcę nadal nad sobą pracować, a wiem że to na prawdę działa!.
Basia

Blog