Jestem Certyfikowanym Hipnoterapeutą OMNI Hypnosis Training Center oraz Coachem. Posiadam certyfikaty National Guild of Hypnotists (najstarsza i największa organizacja hipnozy na świecie), National Board Of Hypnosis Education And Certification (organizacja nadzorująca jakość edukacji i certyfikacji w dziedzinie hipnozy), Barw Umysłu oraz Renegade Hypnotist – Working with erotic and sexual hypnosis. Studia podyplomowe z Coachingu skończyłam na Uniwersytecie SWPS. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trzech córek

Pewność jest synonimem wygrywania, sukcesu, poczucia własnej wartości i wiary w swoje możliwości. Wpływa na wszystkie aspekty naszego życia. To dzięki pewności siebie mamy satysfakcjonującą pracę i zarobki, dobre relacje z ludźmi, udany związek, zdrowe i wysportowane ciało, a także wyznaczamy sobie bardziej ambitne cele i realizujemy je krok po kroku.

Czym jest pewność siebie?

Pewność siebie to stan umysłu, w którym czujemy się dobrze z tym, kim jesteśmy, sami ze sobą. Wiemy kim jesteśmy, znamy swoje mocne, ale i słabe strony. Akceptujemy siebie w całości, razem z niedoskonałościami, ale jednocześnie wierzymy we własne możliwości i mamy pewność, że możemy osiągnąć wszystko, czego pragniemy. Pewność siebie to kontrola ciała i umysłu (myśli, emocji, reakcji i decyzji).

Czym różni się człowiek odnoszący więcej sukcesów w życiu od innych ludzi? Pewnością siebie i przekonaniem, że poradzi sobie i zrealizuje marzenia, wiarą w swoje możliwości. Będzie człowiekiem spełnionym w każdym aspekcie swojego życia.

 

Co wpływa na pewność siebie?

Zapewne tego nie pamiętasz, ale to Twoi rodzice zaczęli Cię już uczyć kim będziesz, na co Cię stać i co osiągniesz w życiu. To oni wierzyli lub nie w Twoje możliwości, a Ty od nich uczyłeś się prawdy o sobie. Kolejni ludzie i Ty sam potwierdzałeś lub negowałeś swoją wartość wiele razy w swoim życiu (szkole, konkursach, studiach, pracy) i suma tych wszystkich opinii, przekonań i emocji z tym związanych stanowi dzisiaj Twoją pewność siebie lub jej brak…

 

Co powoduje brak pewności siebie?

Gdy brak Ci pewności siebie, potrzebujesz akceptacji innych osób, a ponieważ nie uważasz się za nikogo wartościowego, by zdobyć uznanie – zakładasz maski. Udajesz i grasz kogoś, kim nie jesteś. To ciężka praca. Zapewne jesteś wyczerpany, gdy wracasz do domu i w końcu możesz być sobą. Rezygnujesz z wielu rzeczy (masz blokady albo sabotujesz samego siebie), tracisz szanse, nie wykorzystujesz okazji – a potem masz żal do siebie, poczucie winy i smutek, że się nie odważyłeś… Życie ucieka Ci miedzy palcami, a Ty nie decydujesz się w pełni z niego korzystać. Brak pewności siebie mylony jest często ze skromnością, konformizmem czy uległością. Człowiek czuje się gorszy od innych i wiecznie się porównuje. Nie potrafi realnie i adekwatnie ocenić własnych możliwości.

 

Jak budować pewność siebie?

Budowanie pewności siebie zaczyna się od uświadomienia sobie kim dzisiaj jestem, co do tej pory osiągnąłem i kim chcę się stać. Zmiana na poziomie świadomości to ciężka praca, bo to praca wbrew utartym przekonaniom. Jak uwierzyć, że masz nieograniczone możliwości, jeśli na poziomie emocji czujesz się nikim? Często trafiają do mnie osoby po różnych kursach czy szkoleniach – mają teoretyczną wiedzę na temat pracy nad sobą, ale ich wyniesione z dzieciństwa przekonania na temat samego siebie, często uniemożliwiają progres. Te osoby zaskoczone są jak szybko (już na pierwszej sesji) można zmienić błędne przekonania na temat samych siebie i odkryć w sobie nieograniczony potencjał. Uświadamiają sobie, jak łatwo uwierzyły w to, że są gorsi, bezsilni, że im się nie uda, nawet że nie zasługują, by mieć wspaniałe życie i czerpać z niego pełnymi garściami. Kiedy odkrywają w sobie na nowo to, o czym zapomniały, z czego nie zdawały sprawy, albo czego nie doceniały – zmienia się ich obraz oraz samych siebie.

A Ty kim chciałbyś być i co chciałbyś osiągnąć, gdybyś miał szansę jeszcze raz się zaprogramować ??

? Odkryjesz, że jesteś CUDEM. Osobą wyjątkową i niepowtarzalną

? Przypomnisz sobie swoją wartość i poczujesz się wartościowym człowiekiem

? Uwierzysz w swoje możliwości, by zacząć realizować swoje cele

? Pozbędziesz się blokad i ograniczających przekonań

? Rozwiniesz w sobie taką pewność siebie, która pozwoli Ci na osiągnięcie każdego wyznaczonego celu.

 

Pewność siebie – terapia

Jeśli dość masz już bylejakości, jeśli czujesz, że to odpowiedni czas w Twoim życiu, by wziąć odpowiedzialność i przejąć pełną kontrolę nad sobą i swoim życiem – czekam na Ciebie w gabinecie (Sosnówka i Wrocław) lub możemy spotkać się online. Praca nad pewnością siebie to maksymalnie 3 spotkania, w trakcie których staniesz się osobą tak pewną siebie, że nikt ani nic już nie zatrzyma Cię przed realizacją Twoich pragnień. Umów się na bezpłatną konsultację : 602 421 406 lub napisz do mnie TUTAJ